Danfoss Tip Solenoid Valf 032F1206 EVR 3 1/4'' inç Lehim NC
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BRANDO
Sertifika: None
Model numarası: BRV3-014S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Anlaşılabilir
Ambalaj bilgileri: İç Kutu, Karton, Palet
Teslim süresi: müzakere
Ödeme koşulları: Banka havalesi, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 100000 PCS
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün Adı: Soğutma Solenoid Valfı Sipariş Kodu: 032F1206
Bağlantı Noktası Boyutu: 1/4'' (6mm) Bağlantı Türü: Lehim (ODF)
İşlev: 2 Yollu Normalde Kapalı Gerilim: 24VDC, 24VAC, 110VAC, 220VAC
Mühür Malzemesi: PTFE Gövde malzemesi: Pirinç
Başvuru: Chiller, Dondurucu, Klima, Soğutucu, vb.
Vurgulamak:
Danfoss EVR 3 lehimleyici 1/4' 032F1206
DANFOSS Solenoid Valve 1/4' Evr 3
Danfoss 032F1206 EVR 3 solenoid valfi
Danfoss Tipi Solenoid Valf 032F1206 EVR 3 1/4 'inç Lehim NC
Gösterilen, danfoss tipi EVR 3 solenoid valfi, 1/4'(10 mm) ODF lehimli port boyutu, 2 yol normalde kapalı, 12V DC, 24V DC, 24V AC, 110V AC, 220V AC voltajları (diğer voltajlar özelleştirilebilir),Sipariş kodu: 032F1206.