Danfoss Tip Solenoid Valf EVR 40 1 5/8 in 042H1109 042H1110
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BRANDO
Sertifika: None
Model numarası: BRV40-158S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: Anlaşılabilir
Ambalaj bilgileri: İç Kutu, Karton, Palet
Teslim süresi: müzakere
Ödeme koşulları: Banka havalesi, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 100000 PCS
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün Adı: Soğutma Solenoid Valfı Sipariş Kodu: 042H1109, 042H1110
Bağlantı Noktası Boyutu: 1 5/8'' (42 mm) Bağlantı Türü: Lehim (ODF)
İşlev: 2 Yollu Normalde Kapalı Gerilim: 24VDC, 24VAC, 110VAC, 220VAC