Ana sayfa ÜrünlerPnömatik Darbe Vanası

24 v DC G1 '' CA25DD Pnömatik Darbe Vanası Dresser Somun Alüminyum Döküm Ile

24 v DC G1 '' CA25DD Pnömatik Darbe Vanası Dresser Somun Alüminyum Döküm Ile

  • 24v DC G1'' CA25DD Pneumatic Pulse Valve With Dresser Nut Aluminum Die Cast
  • 24v DC G1'' CA25DD Pneumatic Pulse Valve With Dresser Nut Aluminum Die Cast
  • 24v DC G1'' CA25DD Pneumatic Pulse Valve With Dresser Nut Aluminum Die Cast
  • 24v DC G1'' CA25DD Pneumatic Pulse Valve With Dresser Nut Aluminum Die Cast
 • 24v DC G1'' CA25DD Pneumatic Pulse Valve With Dresser Nut Aluminum Die Cast

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Brando
  Sertifika: CE
  Model numarası: CA25DD

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: Bir set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: İç Kutuları, Karton, Palet
  Teslim süresi: 4-7 gün
  Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
  Yetenek temini: Aylık 150000 adet
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Bağlantı noktası boyutu: G1'in ' Malzeme: Döküm, Alüminyum
  Medya: Basınçlı temiz hava Uygulama: Darbeli jet torbası filtre sistemi
  Güç: Solenoid, Pnömatik Basınç: 0,2 MPa ~ 0,6 MPa
  Yapısı: Diyafram, Dik Açı, Pilot Sıcaklık: -5 ℃ ~ 55 ℃
  Türü: Normalde kapatın Gerilim: AC110V / AC220V / DC24V

  24 v DC G1 '' CA25DD Dik Açı Tipi Darbe Jet Vana Dresser Somun Alüminyum Döküm Ile

  Dik açılı darbe jeti valfı, resmi teslimattan önce aşağıdaki güvenlik kontrollerini yapmalıdır: voltaj testi, kapalı hava basıncı testi ve voltaj testine dayanma.


  1. Vanayı açtığınızda yapılan voltaj testi: temiz havayı nominal basınçla elektromanyetik atım valfinin hava girişine bağlayın, nominal voltajın% 85'inin elektrik sinyalini ve elektromanyetik valf üzerindeki genişliğin 0,03'lerini girin , elektromanyetik nabzı kontrol edin. Valf açık mı?


  2. Vanayı kapattığınızda yapılan hava basıncı testi: Temiz havayı, hava kaynağı basıncıyla elektromanyetik darbe vanasının hava girişinde 0,1 MPa'ya bağlayın, vanayı kapatmak için elektrik sinyalini girin ve elektromanyetik darbe vanasının olup olmadığını kontrol edin güvenilir bir şekilde kapalı.


  3. Basınç direnci testi: Elektromanyetik darbe valfının hava girişinde, temiz havayı 60 dakika boyunca 0.8MPa basınçla bağlayın ve sızdırmazlık parçalarının elektromanyetik darbe valfindeki sızıntısını kontrol edin.

  220V AC CA25DD alüminyum döküm gövde darbe jet valfleri teknik bilgiler:

  Model numarası. CA25DD
  İşletme basıncı 0,2 ~ 0.8Mpa
  Çevre sıcaklığı -5 ~ 55 ℃
  Bağıl nem <% 85
  akışkan Temiz hava
  Voltaj AC110V, AC220V, DC24V
  Membran Ömrü 1000000'den fazla döngü
  Delik Çapı φ25mm
  Nominal Port Boyutu G1"

  24 V DC CA25DD genel açısı dik açı dresser somun tipi darbe diyafram vanalar:

  G1 '' CA25DD Elektromanyetik darbe valfli puls jetli toz toplama sistemi yapısı:

  Diğer CA serisi dik açılı çift diyaframlı tip darbe solenoid valfleri:

  Torba filtresinde toz temizleme cihazı olarak CA25DD darbe valfi:

  Torba filtre bir çeşit toz giderme cihazıdır. Son yıllarda ekonomik büyümenin yol açtığı çevresel bozulmaların yan etkileri ile, torba filtre çıktısı artıyor ve çeşitlilik giderek genişliyor. Enerji santrallerinde birçok toz var. Ve genellikle sıcaklık nispeten yüksektir, bu nedenle elektrikli toz giderme teknolojisinin kullanımı, ancak teknoloji tozun doğası ile sınırlıdır, siklonlu toz giderme teknolojisinin kullanımı iyi değildir, torba filtre torbanın uyarlanabilirliği nedeniyledir. filtre, torba filtre olup, havadaki katı parçacıkları ayırmak için ağ kullanılır. Filtrasyon için kullanılan ağa göre, elyaf filtrasyonu, membran filtrasyonu ve partikül filtrasyonuna ayrılabilir. Bu yöntemler farklı olsa da, istenen etkiyi elde edebilirler. Toz toplayıcı elyaf filtreden geçirilmiştir. Membran filtrasyonunun ve partikül filtrasyonunun kombinasyonu, toz toplayıcının mekanizması ilk olarak parçacıkları elyaf ağından geçirir, süzer ve tozun arındırılmasını sağlamak için yerçekimi ve elektrostatik etkileri kullanır.

  Torba filtre ayrıca, toz içeren bir gazda katı parçacıkları takviye etmek için fiber örgüden yapılmış bir torba filtre elemanını kullanan bir toz giderme cihazı olan bir filtre toz toplayıcısı olarak da adlandırılır. Torba tipi toz toplayıcılar, farklı temizleme yöntemlerine göre salınımlı tip, ters hava akımı ters üfleme tipi, darbe tipi, akustik dalga tipi ve kompozit tipe ayrılabilir. Darbeli temizleme torbası tipi toz toplayıcı, darbe üfleme yoğunluğu için kullanılır. Sıklıkla manipüle edilebilir ve iyi temizleme etkisine sahiptir. Yurt içinde ve yurt dışında en yaygın kullanılan toz giderme ekipmanıdır.

  Torba filtrenin toz temizleme cihazı şunları içerir:

  Bir darbe valfi, bir üfleme borusu, bir gaz saklama torbası, bir indüktör, bir filtre malzemesi ve bir kontrol cihazı; Darbe valfının iki ucu sırasıyla basınçlı hava ve bir üfleme borusu ile bağlanır ve üfleme borusu griyi temizlemek için çok sayıda üfleme gerçekleştirir. Üfleme sistemi ve sıkıştırma boru sistemi, bir gaz depolama tankı, bir üfleme borusu ve benzerini içerir ve gaz depolama tankı, depolama için basınçlı hava sağlamak için bir cihazdır ve belli bir kuvvete sahiptir, ilk önce bir insan elektrik sinyali girer, Diyaframın bekleme durumunda olduğundan, hava basıncı diyaframın titremesine ve kapanmasına neden olur. Sıkıştırılmış hava sistemi tarafından sıkıştırılan hava kuru hava gerektirir ve torba filtresinde hasara neden olabilecek yağlı maddeler içeremez.

  Torba filtrenin toz temizleme cihazı önemli bir bileşen cihazdır. Farklı temizleme yöntemlerine göre, torba filtre aşağıdaki kategorilere ayrılabilir. Makinenin periyodik çalışması, temizleme amacına ulaşmak için filtre torbasını şoklamak için kullanılır. Bu yöntem ayrıca sürekli şok ve aralıklı şok olmak üzere iki türe ayrılabilir. Bu iki seçenek türü Mevcut duruma ve seçilecek toz yoğunluğuna göre; mekanik şok yerine basınçlı hava kullanılması prensibi mekanik şok prensibi ile aynıdır, ancak şok şekli farklıdır; Toz biriktiğinde, nabız temizlemeyi seçebilir, sıkıştırmayı serbest bırakabilirsiniz. Hava momenti, çevredeki havanın atmosferik basıncını etkileyecektir.

  Soruşturma hoşgeldiniz!

  İletişim bilgileri
  Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

  İlgili kişi: Echo

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  En iyi ürünleri
  Diğer ürünler