Ana sayfa

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

şirket Profili

*İsteğe bağlı olarak Foucus, size en iyi çözümleri sunun Ningbo Brando Donanım Co, Ltd ilk misyonu olarak, 10 yıldan fazla bir süredir solenoid bobin, solenoid kök ve solenoid vana tasarımı ve üretimi üzerinde çalışıyoruz.

 

*Pnömatik otomasyon ekipmanları, yiyecek içecek dağıtıcısı, tarımsal sulama, baskı ve boyama, toz toplayıcı, ev aletleri ile ilgili otomasyon sıvı kontrol uygulamaları için tasarım ve üretim yaparak Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya'dan müşterilere hizmet verdik , otomobil, tekstil, soğutma vb.

 

*Şirketin kuruluşundan bu yana, biz müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve hizmet sunmak için varız.Müşterilerimizin taleplerine odaklanarak, üretim öncesi, hataları azaltmak ve her iki taraf için maliyetten tasarruf etmek için müşterilerle yapılan uygulamalara göre teknik noktaları tartışıyoruz.Üretim sırasında, boyutları kontrol etmek ve verimliliği artırmak için yüksek hassasiyetli CNC makinesi, işleme merkezi kullanıyoruz.İşlemenin başlangıcında ve ortasında, üst düzey müfettişlerimiz ISO9001 yönetim sistemine göre belgelere veri kaydederek kaliteyi düzenli olarak kontrol eder.Sevkıyattan önce, personelimiz, müşterinin eline ulaştığında hatasız ürünler sağlamak için test ve tam muayeneyi tek parça yapar.

 

*Ningbo Brando Donanım Co, Ltd hızlı tepki ile size en iyi hizmeti sunacak, sıvı kontrol uygulamasını daha geniş ve akıllıca yapalım.

 

Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 0  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 1  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 2  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 3

 

Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 4  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 5  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 6  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 7

 

Ürün yelpazesi:

1. Solenoid Valf Bobini
2. Solenoid Kök
3. 5/2, 5/3, 3/2, 2/2 Yollu Pnömatik Valf
4. Soğutma Solenoid Valfı
5. Toz Toplayıcı Darbe Jet Vana
6. Diyafram Tamir Takımı
7. Darbe Kontrol Cihazı
8. Pirinç Solenoid Valf
9. Paslanmaz Çelik Solenoid Valf
10. Plastik Solenoid Valf
11. Enjektör Rayı

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

üzerinde 2008 Haziran ayı, biz bir fabrika oluşturmak selenoid vana armatür meclisi 2 takım tarafından CNC makinesi ve bir test makinesi.Ancak o yıl hasta tutumumuz, kaliteli ve hızlı teslimat hızımız nedeniyle yurtdışında birçok güvenilir müşteri kurduk.

 

üzerinde 2012 yılı Mayıs, solenoid valf armatür montaj grubumuz 200'den fazla türe yükselir.Daha fazla müşteri talebini karşılamak ve kaliteyi daha iyi hale getirmek için solenoid bobin çalışma atölyesi kuruyoruz.

 

üzerinde 2014 yılı Nisan, tüm ürünler müşterilerin tarafında çok iyi çalıştı, birçok müşteri kendi ülkelerinde bizim ajan haline.

 

üzerinde 2016 yılı Ağustos, BRANDO şirketi satış ekibini büyüttü ve fabrika alanını genişletti, otomotiv sanayi, otomasyon sanayi, tekstil endüstrisi, pnömatik, hidrolik, hava ve su arıtma sistemleri vb.Ayrıca dünyanın her yerinden müşterilerden iyi bir üne kavuştu.

 

BRANDO şirketi, malları ve markayı ünlü hale getirmek için adım adım çaba sarf etmektedir.Biz ziyaret edilir ve işbirliği.

 

İçinde2020 yıl, yeni sahne, kavga, BRANDO!

 

 

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : BRANDO

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 8million-9million

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Website:: www.brandopneumatic.com

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Sertifikalar Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Sertifikalar Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Sertifikalar