Ana sayfa

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

şirket Profili
Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 0

* Talep üzerine Foucus, Size en iyi çözümleri sunun Ningbo Brando Hardware Co., Ltd'nin ilk görevi olarak, 10 yıldan fazla bir süredir solenoid valf bobini, solenoid valf armatürü ve solenoid valf tasarımı ve üretimi üzerinde çalışıyoruz.

 

* Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya'daki müşterilerimize, pnömatik otomasyon ekipmanları, yiyecek içecek dağıtıcıları, tarımsal sulama, baskı ve boyama, toz toplayıcı, ev aletleri sektörleri ile ilgili otomasyon akışkan kontrol uygulamaları tasarlayıp üreterek hizmet verdik. otomobil, tekstil, soğutma vb.

 

*Şirketin kuruluşundan bu yana, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya adadık.Müşterilerimizin taleplerine odaklanarak, üretimden önce, hataları azaltmak ve her iki taraf için de maliyet tasarrufu sağlamak için uygulamalara göre teknik noktaları müşterilerimizle görüşürüz.Üretim sırasında, boyutları kontrol etmek ve verimliliği artırmak için yüksek hassasiyetli CNC makinesi, işleme merkezi kullanıyoruz.İşleme başlangıcında ve ortasında, kıdemli denetçilerimiz ISO9001 yönetim sistemine göre belgelere veri kaydederek kaliteyi düzenli olarak kontrol eder.Sevkıyattan önce, personelimiz, müşterilerimizin ellerine ulaştığında ürünlerin hatasız olmasını sağlamak için tek parça tek parça test ve tam denetim yapar.

 

*Ningbo Brando Hardware Co., Ltd size hızlı yanıt ile en iyi hizmeti sunacak, sıvı kontrol uygulamasını daha yaygın ve akıllıca yapalım.

 

Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 1  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 2  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 3  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 4

 

Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 5  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 6  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 7  Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd şirket Profili 8

 

Ürün yelpazesi:

1. Solenoid Valf Bobini

2. Solenoid Bobin Konektörü
3. Solenoid Valf Armatürü

4. 5/2, 5/3, 3/2, 2/2 Yollu Pnömatik Solenoid Valf

5. Pnömatik Hortum Rakorları
6. Soğutma Solenoid Valfı
7. Toz Toplayıcı Darbe Jet Valfi
8. Diyafram Onarım Seti
9. Darbe Valf Kontrolörü

10. Hava Kompresörü Otomatik Tahliye Vanası
11. Pirinç Solenoid Valf
12. Paslanmaz Çelik Solenoid Valf
13. Plastik Selenoid Valf
14. Enjektör Ray

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

üzerinde 2008 Haziran ayı, biz bir fabrika oluşturmak selenoid vana armatür meclisi 2 takım tarafından CNC makinesi ve bir test makinesi.Ancak o yıl hasta tutumumuz, kaliteli ve hızlı teslimat hızımız nedeniyle yurtdışında birçok güvenilir müşteri kurduk.

 

üzerinde 2012 yılı Mayıs, solenoid valf armatür montaj grubumuz 200'den fazla türe yükselir.Daha fazla müşteri talebini karşılamak ve kaliteyi daha iyi hale getirmek için solenoid bobin çalışma atölyesi kuruyoruz.

 

üzerinde 2014 yılı Nisan, tüm ürünler müşterilerin tarafında çok iyi çalıştı, birçok müşteri kendi ülkelerinde bizim ajan haline.

 

üzerinde 2016 yılı Ağustos, BRANDO şirketi satış ekibini büyüttü ve fabrika alanını genişletti, otomotiv sanayi, otomasyon sanayi, tekstil endüstrisi, pnömatik, hidrolik, hava ve su arıtma sistemleri vb.Ayrıca dünyanın her yerinden müşterilerden iyi bir üne kavuştu.

 

BRANDO şirketi, malları ve markayı ünlü hale getirmek için adım adım çaba sarf etmektedir.Biz ziyaret edilir ve işbirliği.

 

İçinde2020 yıl, yeni sahne, kavga, BRANDO!

 

 

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : BRANDO

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 8million-9million

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Website:: www.brandopneumatic.com

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Sertifikalar Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Sertifikalar Çin Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Sertifikalar