Ana sayfa ÜrünlerPnömatik Silindir Vanası

Cng Enjektör Rayları Solenoid Valf Parçaları Vana Kaynaklanıyor 22g İki Yönlü Tip

Cng Enjektör Rayları Solenoid Valf Parçaları Vana Kaynaklanıyor 22g İki Yönlü Tip

  • Cng Injector Rails Solenoid Valve Parts Valve Stems 22g Two Way Type
  • Cng Injector Rails Solenoid Valve Parts Valve Stems 22g Two Way Type
  • Cng Injector Rails Solenoid Valve Parts Valve Stems 22g Two Way Type
  • Cng Injector Rails Solenoid Valve Parts Valve Stems 22g Two Way Type
  • Cng Injector Rails Solenoid Valve Parts Valve Stems 22g Two Way Type
 • Cng Injector Rails Solenoid Valve Parts Valve Stems 22g Two Way Type

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: BRANDO
  Sertifika: CE
  Model numarası: BAPC209329220

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 5 pc
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: çanta, karton
  Teslim süresi: 23 gün
  Yetenek temini: PC 0,5 - 5,0 USD
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Modeli: BAPC209329220 Menşe yeri: NINGBO, ÇİN
  Malzeme: Paslanmaz çelik Ağırlık: 22g
  Uygulama: CNG Enjektör Rayları İçin Renk: Simli = Renk

  Solenoid Vana Parçaları 2 Yollu 2 Yollu Simli Renk Paslanmaz Çelik 304 Solenoid Kök CNG Enjektör Rayları İçin Kullanılır

  1. bize BAPC209329220 özellikleri iyi bir göz atın:

  1.1 BAPC209329220, kısmen sabit bir göbek, paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik bir boruya kaynaklanmış bir pirinç taban, hareketli bir piston, paslanmaz çelik boru, bir O-ring ve contanın birleşimidir.

  1.2 Montaj genel boyutu: boru çapı 9.3mm, boru bağlantı dişi M12X1, boru yüksekliği 25mm.

  1.3 Çalışma voltajı DC / AC'dir.

  1.4 Tip: 2 yollu (üstte havalandırma yok)

  Bizi BAPC209329220 avantajlarına iyi bir göz atın:

  2.1 Ürünleri üretmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. İyi malzemelerin kullanılması, ürünlerin kalitesini bir ölçüde artırabilir ve ürünlerin hizmet ömrünü uzatabilir, böylece ürünler garanti edilebilir.

  2.2 Gürültüyü etkili bir şekilde azaltabilen ve ürünün kullanıldığı ortamı geliştiren gürültüsüz bir AC tipi kullanıyoruz.

  2.3 Biz, ürünün gücünü artırabilir ve ürünün kalitesini artırabilir gelişmiş kaynak teknolojisi seçimi sağlamak için çeşitli gelişmiş kaynak teknolojisine sahibiz.

  2.4 Ürün fabrikadan çıkmadan önce, ürünün kalitesini kontrol etmek için çeşitli denetimler yapacağız. İlk olarak, ürünün yüzeyindeki lekeleri ve yağ lekelerini çıkarmak için ultrasonik temizliği kullanacağız. Ürün iyi bir görünüme kavuşacak ve daha sonra ürün üzerinde bir sızıntı testi yapacağız. Ve güvenlik performans testi, ürünün kalitesini kontrol etmek için test yoluyla.

  3. fabrika ortamı:

  4. sprey ray nedir:

  Doğal gaz motoru giriş sisteminin bir kısmı, ECU'nun kontrol stratejisine göre farklı işletim koşullarında ECU hesaplamasına göre çalışan bir dizi hava nozulu, sıcaklık ve basınç sensörü, sprey rayları, hava çıkışları vb. Motorun Enjeksiyon zamanlaması ve darbe genişliği (jet hacmi)], sıkıştırılmış doğal gaz periyodik olarak hava rayına enjekte edilir veya

  5. örnek hakkında:

  5.1 Güçlü ürün kitaplığımızda istediğiniz ürünü bulamazsanız, bizimle iletişime geçebilirseniz endişelenmeyin. Hala bir yolumuz var. Bize istediğiniz ürünlerin çizimlerini gönderebilir, verdiğinize göre vereceğiz. Çizimler size ürünü veriyor.

  5.2 Çok iyi bir ekibimiz olduğu için, detayları ve sizinle ilgili bazı önerileri tartışacak birileri olacak ve ayrıca sizin için ürün üretecek özel insanlar da olacaktır. Bu takımdaki herkes kendi güçlü yanlarını oynar. Avantaj bu takımı daha iyi hale getirmektir.

  6. sipariş süreci ve satış sonrası konular hakkında:

  6.1 sipariş süreci:

  1. Müşteri satın almak istediği ürün modellerinin sayısını doğrular ve bize bir soruşturma gönderir.
  2. Müşterinin sorgulama formunu aldıktan ve müşterinin istediği ürünün miktarını ve fiyatını belirledikten sonra resmi bir fiyat teklifi hazırlayacağız.
  3. Müşteri, ürünlerimizi içeriği onayladıklarında satın almak için teklifimizi ve siparişlerimizi alır.
  4. Teklifin sorumlusu, müşteri tarafından talep edilen ürün modellerinin sayısına dayalı olarak bir satış sözleşmesi yazmayı planlamaktadır.
  5. Müşteri yazılı satış sözleşmesine tabi tutulduktan sonra, kontratı damgalarız ve havale, bankanın herhangi bir sorun olmadığını düşündükten sonra bankamıza iade ederiz.
  6. Müşterinin havale edildikten sonra, kişinin malları teslim etmesini ve müşteriyi irsaliye takip etmesi için bilgilendirmesini ayarlayacağız.

  6.2 Satış sonrası hizmet: Ürünlerimizin üretim sürecinde veya ürünlerimizin kullanımı sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize sorunu bildirmek için bizimle iletişime geçin, yansıttığınız sorunlara göre tartışacağız ve araştıracağız. En iyi çözümlerden biri.

  İletişim bilgileri
  Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

  İlgili kişi: Brandon

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler