Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Şirket profili
BRANDO, Çin'in ana deniz liman kenti olan NINGBO'da, sadece hava ile değil deniz yoluyla da nakliye kolaylığı yüksek olan Çin'de bulunan solenoid, armatür montajı ve Çin'de solenoid vana üreticilerinden biridir.

BRANDO, tüm dünyadan iyi bir üne sahip olan ürün kalitesi, tasarım, hizmet, şimdi her yıl daha da iyi bir şekilde artan ürün kalitesine ve yıllık üretim değerine odaklanarak 2008 yılından yaklaşık 10 yıl önce geliştirilen 4800 metrekarelik atölye çalışmasına ve yaklaşık 50 çalışana sahiptir. Yıllık çıktı değerinin% 90'ından fazlası ürünlerden getirilen ihracattan ve en iyi müşteri hizmetlerinden kaynaklanmaktadır. Şirket ve markayı iyi yönetmeye inanıyoruz; EN İYİ KALİTE, İYİ TUTUM ve İYİ MÜŞTERİ HİZMETİ inancını korumalıyız.

BRANDO'nun ürünleri arasında solenoid bobin, solenoid valf armatür tertibatı, çeşitli solenoid valfler, pnömatik, hidrolik, su, sıcak su, hava, buhar, gaz, yağ, kimyasal sıvı ve diğerleri gibi sıvı ortamlar yer alır. Biz OEM ve ODM, tüm ürünler yaygın otomotiv, otomasyon, tekstil endüstrisi, pnömatik, hidrolik, hava ve su arıtma sistemleri ve benzeri uygulamalar.

Model serileri Q22HD, 2W, 2S, ABD, 2L, 223, 6014, 0311, 0927, 0955, PU220, PU225, 2P, 2V, VX2120, QX, VX22, VX31 / 32/33, ZQDF, SCG, CA gibi modellere sahiptir. , DMF, 4V100, 4V200, 4V300, 4V400, VF, VZ, EVR, vb ... Herhangi bir istek, satış ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin, bir kez mesaj, e-posta veya çağrı aldığınızda yanıt verecektir.

BRANDO şirketi ISO9001: 2008 sistemi tarafından onaylandı ve 5S yönetimi tarafından yönetildi, temiz atölye ortamı ve yüksek hassasiyetli makineler ve üretimin iyi olmasını sağlamak, teslimat süresinden tasarruf etmek ve tüm dünyadaki tüm müşterileri memnun etmek için atıkları azaltmak için sıkı çalışma evrak prosedürü ile yönetildi .

BRANDO şirketi dünyanın dört bir yanından müşterilere hoşgeldiniz, Amerika, Avrupa, Avustralya, Malezya, Pakistan, Mısır, Yeni Zelanda, Polonya, Almanya, Kore, Hindistan, Endonezya gibi birçok ülkede sergilere katılıyoruz. standımızı veya firmamızı ziyaret edin.

BRANDO ürünlerinin hızlı görünümü:

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2008 yılının Haziran ayında , 2 takım CNC makinesi ve bir test makinesi ile solenoid vana armatür montajı yapan bir fabrika oluşturduk. Ancak o yıl hasta tutumumuz ve kaliteli ve hızlı teslimat hızımız nedeniyle yurtdışında birçok güvenilir müşteri kurduk.

2012 yılının Mayıs ayında , solenoid valf armatürü assmebly tiplerimiz 200'den fazla tipe yükseliyor. Giderek daha fazla müşteri talebini karşılamak ve kaliteyi daha iyi hale getirmek için solenoid bobin işleme atölyesi kuruyoruz.

2014 yılının nisan ayında tüm ürünler müşteri tarafında çok iyi çalıştı, birçok müşteri kendi ülkelerinde acentamız oldu.

2016 yılı Ağustos ayında , BRANDO firması satış ekibini genişletti ve fabrika alanını genişletti, otomasyon endüstrisi, otomasyon endüstrisi, tekstil endüstrisi, pnömatik, hidrolik, hava ve su arıtma sistemleri vb. Ayrıca dünyanın her yerinden müşterilerinden iyi bir ün kazandı.

BRANDO şirketi, malları ve markayı ünlü yapmak için adım adım çaba göstermektedir. Ziyaretiniz ve coopearte'i memnuniyetle karşılıyoruz.

2019 yılının mayıs ayında , yeni sahne, kavga, BRANDO!

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : BRANDO

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 8million-9million

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Website:: www.brandopneumatic.com

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Pnömatik Darbe Vanası satış için iyi kalite Pnömatik Darbe Vanası satış için iyi kalite Pnömatik Darbe Vanası satış için iyi kalite Pnömatik Darbe Vanası satış için