Ana sayfa ÜrünlerSolenoid Stem

ASCO Tipi Tamir Takımı Armatür Pistonu K0850, Darbe Jet Valfı ISO Sertifikası İçin

ASCO Tipi Tamir Takımı Armatür Pistonu K0850, Darbe Jet Valfı ISO Sertifikası İçin

  • ASCO Type Repair Kit Armature Plunger K0850 For Pulse Jet Valve ISO Certification
  • ASCO Type Repair Kit Armature Plunger K0850 For Pulse Jet Valve ISO Certification
  • ASCO Type Repair Kit Armature Plunger K0850 For Pulse Jet Valve ISO Certification
  • ASCO Type Repair Kit Armature Plunger K0850 For Pulse Jet Valve ISO Certification
 • ASCO Type Repair Kit Armature Plunger K0850 For Pulse Jet Valve ISO Certification

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: OEM
  Sertifika: ISO、CE
  Model numarası: K0850

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Adet , Örnek Mevcut
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: iç kutular, kartonlar, paletler
  Teslim süresi: 7 iş günü
  Ödeme koşulları: L/C, T/T
  Yetenek temini: aylık 100000pcs
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Güç: bobinli Normal kullanım: Toz Toplayıcı Darbe Vanası
  Pozisyon ve Yol Numarası: 2/2 Gerilim: AC/DC
  Uygulama: otomasyon cihazları

  ASCO Tipi Tamir Takımı Darbe Jet Valfı için Armatür Pistonu K0850

  DC elektromıknatısında histerezis girdap akımı kaybı olmadığından, çekirdek tüm ferromanyetik malzemeden yapılabilir. Hareketli demir çekirdek genellikle t-şekilli elektromıknatıs, kompakt yapı, küçük hacimli, kısa seyahat, hareketli parçaların hafif, küçük darbe kuvveti, tüm spiral hava boşluğu ile karşılaştırıldığında, i şeklinde veya spiral tüp tipi elektromıknatıs olarak bilinen silindirik yapılır boru halkası, daha fazla emme sağlar. Ancak, doğru akım elektromıknatıs, artık manyetizmanın normal çalışmayı etkileyemeyecek kadar büyük olmasını engellemelidir.

  Ac elektromıknatıs alternatif akımdan geçtiğinde histerezis girdap akımının çekirdeğinde bulunur. Küçük elektromıknatıs ve elektromanyetik pilot valfinde, integral I elektromıknatıs kullanılabilir. Demir tüketimini ve ısınmayı azaltmak için, daha büyük bir çekim gerektiren doğrudan hareket eden solenoid valfte t şeklinde elektromıknatıs kullanılır. Demir çekirdeği, demir tüketimini ve ısınmayı azaltmak için silikon çelik sacdan yapılmıştır. T şeklindeki elektromıknatısın hareketli parçaları ağırlık, hareket, darbe kuvveti, ancak emme kuvveti, hareket eder.

  Model numarası. K0850
  Tüp OD 11mm
  Armatür yüksekliği 31.4mm
  Voltaj AC / DC
  tip 2/2 Yollu normalde kapalı
  Standart ya da hayır Standart
  Bağlantı türü iplik ile flanş
  Uygulama Temelde Pnömatik solenoid valf için

  Biz üstün kalite Armatür sağlayabilmektedir, özel özellikler veya gerilimler de özelleştirilebilir

  Diyaframlar ve Rulolar gibi diğer tamir takımları da mevcut olabilir

  Akıma başlama ve akım tutma

  AC elektromıknatısın voltajı sabitlendiğinde, heyecan verici akım, bobin direnci ile ilgili olmasına rağmen, esas olarak stroktan etkilenir. Büyük seyahat, büyük isteksizlik, büyük heyecan verici akım. Maksimum stroktaki akıma başlangıç ​​akımı, emilim anında akıntı tutma akımı ve uyarma akımı olarak da adlandırılır. Büyük elektromıknatıslarda başlangıç ​​akımı, tutma akımının 10 katından fazla olabilir.

  Küçük elektromıknatısın başlangıç ​​akımı ayrıca tutma akımının 2 ila 4 katına ulaşabilir. Hareketli demir çekirdek sıkışırsa ve başlangıç ​​akımı akmaya devam ederse, bobin aşırı derecede ısınır ve hatta yanar. Elektromanyetik pilot valfinin küçük hareketi yakmak için kolay değildir. Ac elektromıknatıs sık sık açılmamalı ve kapatılmamalıdır. DC elektromıknatıs olduğu sürece değil.

  Gerilim sabit olduğunda, dc elektromıknatısın bobin akımı sadece bobin direncine bağlıdır ve hareket büyüklüğü ile ilgisi yoktur. Hareket eden çekirdek sıkışdığında bobini yakmayacak. Dc elektromıknatıs sık sık açık ve kapalı, güvenli ve güvenilir bir iş olabilir. Bununla birlikte, yanlış yüksek voltaj, akım içinden geçen akım çok büyük, bobini hala yakacaktır.


  Emme ve seyahat arasındaki ilişki

  Elektromanyetik emme ile hareket (örneğin hava boşluğu) arasındaki ilişkiye emme özellikleri denir. Yay kuvveti ve yerçekimi arasındaki ilişki reaksiyon özelliği olarak adlandırılır. Elektromıknatısın herhangi bir strok altındaki emiş kuvvetinin, hareket eden demir çekirdek emilimini sağlayabilen ve darbe ve toparlanmaya yol açmayacak kadar hızlı hareket etmesini önleyen reaksiyon kuvvetinden biraz daha büyük olduğu umulmaktadır. Bu, ömrünü uzatmak için temas kaynak ve yanmasını önleyebilir. DC elektromıknatısın emme kuvveti, hareketin karesi ile ters orantılıdır. Ac elektromıknatısın emme karakteristiği eğrisi nispeten düzdür, yani hareket büyük olduğunda daha büyük emme kuvvetine sahiptir.

  Çeşitli türleri, Armatürlerin gerilim malzemeleri stokta, ilginç ise, lütfen

  tereddüt etmeden bize ulaşın

  İletişim bilgileri
  Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

  İlgili kişi: Echo

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler